Joga dla młodzieży i dorosłych


Joga to znacznie więcej niż ćwiczenia fizyczne, to także system wartości, filozofia. Jedni traktują ją jak sposób na życie, inni traktują jogę jako ćwiczenia mające pozytywny wpływ na ich ciało i duszę, jak też sposób odprężenia i poprawy kondycji.
Bez względu na to, jakie masz podejście, będziesz u nas mile widziany. Na zajęciach praktykujemy asany (pozycje jogi), ćwiczenia oddechowe i zwykle na końcu ćwiczenia relaksacyjne.
Joga dobrze wpływa na cały organizm, poprawia samopoczucie, dotlenia mózg i inne organy, podnosi naturalną odporność, stymuluje narządy wewnętrzne, poprawia kondycję organizmu, rozciąga mięśnie, rozładowuje napięcie i stres, zwiększa koncentrację, uczy, jak się relaksować. Joga jest procesem odkrywania siebie – poznasz swoje możliwości i popracujesz nad osiągnięciem harmonii ducha i ciała.
Warto zatem czerpać co najlepsze z jogi.

Dzięki praktyce jogi rozciągniesz i uelastycznisz przykurczone mięśnie oraz wzmocnisz i rozluźnisz przeciążony kręgosłup. Zsynchronizowanie wykonywanych ruchów ze świadomym oddechem dotlenia organizm, uspokaja i przywraca wewnętrzną równowagę. Joga pomaga redukować napięcia, zwiększyć świadomość ciała i oddechu.

Joga i asany (pozycje jogi) wprowadzają harmonię i równowagę w całym organizmie. Pozytywne efekty można zauważyć już po kilku tygodniach praktyki.

Zajęcia dedykowane są dla osób początkujących jak również już osób praktykujących.

Zajęcia prowadzi:

 

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Godziny zajęć:

  • Poniedziałek 18:00 – 19:00;
  • Środa 18:00 – 19:00;
  • Czwartek 17:00 – 18:00;
  • Wtorek 20:00 – 21:00.

 

Cena z zajęcia:

  •   25 zł/pojedyncze zajęcia;
  • 330 zł/cykl 15 zajęć.