Zajęcia dla dzieci


JOGA DLA DZIECI

Zajęcia z jogi dla dzieci to  ćwiczenia fizyczne z elementami edukacji i socjalizacji grupowej dzieci. Praktykowanie jogi przez dzieci wzmacnia i wspiera indywidualny rozwój, uczy pozytywnego nastawienia do świata, pozwala rozładować blokady i napięcia, złe nastroje, zachować sprawność, kształtuje umiejętność koncentracji oraz zdolność percepcji społecznej. Dla dzieci joga staje się radosną zabawą lub specyficzną formą terapii i profilaktyki.

PŁYWANIE

Prowadzimy zajęcia z oswajania z wodą, nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy pod patronatem i z wsparciem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia na pływalni uniwersyteckiej przy ul. Strażewicza 21 w Poznaniu. Proponujemy kompleksowe wsparcie bez względu na wiek, płeć, predyspozycję, zdrowie, posiadane umiejętności. Nie ma dla nas znaczenia, co potrafisz, w jakim punkcie swojego pływackiego rozwoju jesteś, czy chcesz się nauczyć pływać czy przygotować do startu na zawodach, rozwinąć sportowo czy po prostu bezpiecznie czuć się w wodzie, a może tylko w ciekawy sposób spędzić czas, szukasz miejsca do odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy – dołożymy wszelkich starań, byś mógł znaleźć to, czego szukasz. Koncentrujemy się na fundamentach pływania – doskonałym oswojeniem z woda i poprawnej technice, abyś czuł się bezpiecznie i uniknął kontuzji. Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki i treningu oparte o współczesna wiedzę.  Przygotowany przez nas program jest profesjonalny, nieustannie udoskonalany, dostosowywany do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych.

Strona otworzy się w nowym oknie.

TANIEC DLA DZIECI

Program zajęć oparty jest na elementach tańca nowoczesnego, hip hopu, łącząc techniki zaczerpnięte z innych stylów tanecznych. Młodzi adepci tańca poznają wiele odmian stylu, będą mogli wykazać się swoją kreatywnością . Dzięki ciekawym i urozmaiconym zajęciom psychoruchowym dzieci nabierają koordynacji, rozwijają wyobraźnie i pamięć, a przy tym tańczą i świetnie się bawią!

Jeżeli umiejętności grupy pozwolą ? wówczas stworzymy formację która swe umiejętności będzie mogła zaprezentować na imprezach oraz konkursach tanecznych .

TENIS DLA DZIECI

Zapraszamy na zajęcia z tenisa dzieci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską. Oferujemy treningi grupowe oraz indywidualne na każdym poziomie zaawansowania, zaczynając od początkujących do treningów zawodniczych.

.

ZUMBA KIDS

Poprawia kondycję i jest dobrą zabawą dla dzieci. Proste i ciekawe kroki taneczne oraz gorąca latynoska muzyka sprawią, że Twoje pociechy nie będą chciały oderwać się od zajęć. Zumbowe szaleństwo rozprzestrzenia się po całym świecie, porywając wszystkich bez względu na wiek, płeć i umiejętności. Ty też daj się wciągnąć!