Zajęcia dla młodzieży i dorosłych


BACHATA

Bachata jako taniec, powszechnie kojarzona jest z namiętnością, a tym co wyróżnia ją spośród innych tańców jest charakterystyczny dla niej, zmysłowy ruch bioder oraz bliskość partnera i partnerki. Dzięki różnorodności muzyki, taniec może mieć również bardziej dynamiczny charakter. Bachata nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody w jej interpretacji i kształtowaniu własnego tańca. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca. Pozwala świetnie się bawić i daje mnóstwo satysfakcji.  Jest świetnym sposobem spędzania wolnego czasu, integracji.  Bachata to taniec w parze, więc jeśli na zajęcia przyjdziesz ze swoim partnerem lub partnerką to świetnie! Jeśli jednak nie masz pary, nie przejmuj się i przyjdź sam/sama – na zajęciach na pewno znajdzie się wolny partner lub partnerka.

GIMNASTYKA SENIOR

To zajęcia ukierunkowane na poprawę ogólnego stanu zdrowia. Poprawiają ruchomość stawów, wydolność serca oraz pozytywnie wpływają na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi. Podczas zajęć uaktywnisz wszystkie partie mięśni, poprawisz swoje samopoczucie oraz zyskasz pozytywną energię na kolejne dni.

FIT MAMA

Marzysz o brazylijskich pośladkach i doskonałej formie? To są zajęcia dla Ciebie. Wysmuklimy sylwetki, wzmocnimy  mięśnie,   zredukujemy  cellulit a na koniec  zajęć dawka relaksacji która rozpieści zmysły słuchu.

JOGA ( młodzież / dorośli )

Joga to znacznie więcej niż ćwiczenia fizyczne, to także system wartości, filozofia. Jedni traktują ją jak sposób na życie, inni traktują jogę jako ćwiczenia mające pozytywny wpływ na ich ciało i duszę, jak też sposób odprężenia i poprawy kondycji.
Bez względu na to, jakie masz podejście, będziesz u nas mile widziany. Na zajęciach praktykujemy asany (pozycje jogi), ćwiczenia oddechowe i zwykle na końcu ćwiczenia relaksacyjne.
Joga dobrze wpływa na cały organizm, poprawia samopoczucie, dotlenia mózg i inne organy, podnosi naturalną odporność, stymuluje narządy wewnętrzne, poprawia kondycję organizmu, rozciąga mięśnie, rozładowuje napięcie i stres, zwiększa koncentrację, uczy, jak się relaksować. Joga jest procesem odkrywania siebie – poznasz swoje możliwości i popracujesz nad osiągnięciem harmonii ducha i ciała.
Warto zatem czerpać co najlepsze z jogi.

Dzięki praktyce jogi rozciągniesz i uelastycznisz przykurczone mięśnie oraz wzmocnisz i rozluźnisz przeciążony kręgosłup. Zsynchronizowanie wykonywanych ruchów ze świadomym oddechem dotlenia organizm, uspokaja i przywraca wewnętrzną równowagę. Joga pomaga redukować napięcia, zwiększyć świadomość ciała i oddechu.

Joga i asany (pozycje jogi) wprowadzają harmonię i równowagę w całym organizmie. Pozytywne efekty można zauważyć już po kilku tygodniach praktyki.

Zajęcia dedykowane są dla osób początkujących jak również już osób praktykujących.

.

PŁYWANIE

Prowadzimy zajęcia z oswajania z wodą, nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy pod patronatem i z wsparciem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia na pływalni uniwersyteckiej przy ul. Strażewicza 21 w Poznaniu. Proponujemy kompleksowe wsparcie bez względu na wiek, płeć, predyspozycję, zdrowie, posiadane umiejętności. Nie ma dla nas znaczenia, co potrafisz, w jakim punkcie swojego pływackiego rozwoju jesteś, czy chcesz się nauczyć pływać czy przygotować do startu na zawodach, rozwinąć sportowo czy po prostu bezpiecznie czuć się w wodzie, a może tylko w ciekawy sposób spędzić czas, szukasz miejsca do odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy – dołożymy wszelkich starań, byś mógł znaleźć to, czego szukasz. Koncentrujemy się na fundamentach pływania – doskonałym oswojeniem z woda i poprawnej technice, abyś czuł się bezpiecznie i uniknął kontuzji. Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki i treningu oparte o współczesna wiedzę.  Przygotowany przez nas program jest profesjonalny, nieustannie udoskonalany, dostosowywany do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych.

Strona otworzy się w nowym oknie.

SAMOOBRONA FIT

Podstawowym celem zajęć jest nauczenie przewidywania sytuacji zagrożenia, ich unikania, przytomności umysłu i działania w stresie. Uczymy prostych i podstawowych technik, które mogą być skuteczne w chwili zagrożenia, niebezpiecznej sytuacji na ulicy. Zajęcia opierają się na naturalnych odruchach człowieka. W czasie treningów wypracowujemy u Ciebie umiejętność radzenia sobie w sytuacjach realnego niebezpieczeństwa. Wszystkie technik dostosowujemy do indywidualnych możliwości i naturalnych odruchów osób ćwiczących. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ponadto interwał intensywności zajęć prowadzi do poprawy sprawności fizycznej.

SHOCK FITNESS

To trening oparty na formule interwałowej. Idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, oczekujących szybkich i spektakularnych efektów. Doskonale rzeźbi sylwetkę, poprawia kondycję i pozwala spalić nawet do 1200 kcal podczas jednej sesji! Łączy różne formy fitness nawiązując do treningu funkcjonalnego. Podejmij wyzwanie i ciesz się nowym sobą!

SPINNING

To połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerze stacjonarnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy trening jest planowany i kontrolowany przez wyszkolonego instruktora, wzrasta motywacja i atrakcyjność zajęć dzięki odpowiedniej, energetyzującej muzyce . Trening pozwala na optymalną kontrolę wysiłku i poprzez to skuteczniejsze osiąganie zamierzonych celów treningowych. Jest to bezpieczna forma , w którym ryzyko kontuzji ograniczone jest do minimum. Zajęcia prowadzone są w atmosferze grupowej zabawy, potężnej energii, niesamowitej radości.

TENIS DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Zapraszamy na zajęcia z tenisa dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską. Oferujemy treningi grupowe oraz indywidualne na każdym poziomie zaawansowania, zaczynając od początkujących do treningów zawodniczych.

.